Seçim otobüsü üzerinden Şentepelilere seslenen Başkan Yaşar’a CHP Ankara Milletvekili Aylin Yaman, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Gökay Yıldırım, belediye meclis üyeleri ve Şentepe Bölgesi Muhtarları eşlik etti.

Yenimahallelilere Evde Sağlık Yenimahallelilere Evde Sağlık

Gece mi gündüzüme kattım

Yaptığı konuşmada Şentepe’ye yapılan yatırımların bölgeye büyük değer kazandırdığını belirten Yaşar, “31 Mart Yerel Seçimleri,bir iktidar değişikliği seçimi değildir. Bu seçim, kentlerindaha güzel idare edilebilmesi için başarılı olan belediye başkanlarının kalması, başarısız olanların gitmesi demektir.2009’daki Şentepe’yi vicdanınızda tartın ve 2024’ün Şentepe’si ile karşılaştırın. Yenimahalle merkeze nasıl hizmet ettiysem tüm mahallelere eşit hizmet götürdüm. Kimseyi ayırt etmeden herkese kapımı açık tuttum, gece mi gündüzüme kattım. Eğer beni başarılı görüyorsanız sizlere bir dönem daha hizmet etmek için buradayım. Gelişmişlikte 180’inci sırada olan Yenimahalle’yi 5’inci sıraya taşıdım. Yaptığımız hizmetler ortada. Sağlık bizim işimiz değil demedim, 43 ailesağlık merkezi yaptık. İlçemizde 5 havuzumuz var, bir tanesi de Şentepe de. Etüt merkezleri, kütüphaneler yaptık, Yenimahalle evleri açtık” dedi.

Birinci sıraya taşımakiçin yetki istiyorum

Yenimahalle’nin her bölgeden göç aldığına da değinen Yaşar, “Her bölgeden göç alıyoruz. Çünkü Yenimahalle’de yaşam var, burada komşuluk var, burada hizmet var.Yenimahalle’de birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi, barış var. Yenimahalle’de yaşamak bir ayrıcalıktır.Ben bir ağabeyiniz olarak Yenimahalle’yi gelişmişlikte birinci sıraya yükseltmek içinsizden tekrar yetki istiyorum” diye konuştu.